Nagłówek 1

- Zmniejszenie do minimum powstających odpadów,

- Optymalne wykorzystanie maszyn,

- Skrócenie wykonywanych, długotrwałych obliczeń do kilku minut,

- Możliwość rekalkulacji planu produkcji w dowolnym momencie,

- Wgląd do bieżących danych z linii produkcyjnej,

- Ułatwienie przeprowadzania inwentaryzacji oraz procesu reklamacji,

- Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika.

Główną zaletą naszego produktu jest oszczędność czasu potrzebnego na zaplanowanie procesu produkcji. Nasz algorytm w ciągu kilku minut układa plan produkcyjny na najbliższe tygodnie.

Proponowane oprogramowanie jest doskonałym narzędziem służącym do ekonomicznego zarządzaniu materiałami.

Program automatycznie organizuje cięcie odcinków materiału wejściowego, tak aby zawierał on jak najwięcej odcinków, które chcemy uzyskać po zakończonym procesie cięcia na materiale wyjściowym. Dodatkowo jesteśmy w stanie, podczas procesu, kontrolować inne parametry maszyny tnącej przykładowo właściwą szerokość wyrobu.

W planie produkcji skracamy czas pracy maszyny, czyli czas związany z przebudową mechanizmu pod kolejne procesy cięcia,. Jednocześnie minimalizujemy koszty eksploatacyjne np. noży do cięcia.

Z łatwością wprowadzamy zmieniające się dane, które możemy za każdym razem modyfikować poprzez użycie odpowiednich funkcji i parametrów programu.

Za pomocą naszego oprogramowania istnieje możliwość wglądu do aktualnych zadań na liniach produkcyjnych z każdego miejsca na świecie, mając dostęp do internetu.

Interfejs naszego oprogramowania jest prosty i intuicyjny, tak aby praca na nim była łatwa i przyjemna.


Wprowadzane przez nas drukarki termiczne oraz kolektory danych pozwalają na dokładne ewidencjonowanie materiałów. Mamy pełną kontrolę oraz wgląd do „historii” każdego materiału. Jest to zdecydowane ułatwienie w procesie ewentualnych reklamacji oraz inwentaryzacji.

Facebook
Copyright 2011 Lanox